ELME MESSER GAAS atklāj jaunu tīmekļa vietni Latvijā

Šī uzlabotā klātbūtne tīklā uzlabo arī vadošā rūpniecisko gāzu uzņēmuma klientu lietotāja pieredzi.

2020. gada 1. jūnijs – ELME MESSER GAAS paziņoja par jaunas tīmekļa vietnes atvēršanu Latvijai, kas nodrošina uzlabotu lietotāju pieredzi apmeklētājiem, ieskaitot klientus, biznesa partnerus un sabiedrību.

Mūsu uzlabotā klātbūtne tīklā atspoguļo mūsu mērķtiecīgo virzību uz risinājumu inovācijām, lai apmierinātu klientu vajadzības.

Jaunajā ELME MESSER GAAS tīmekļa vietnē klienti Latvijā tagad var vieglāk iegūt informāciju par tuvumā esošajiem ELME MESSER GAAS produktiem, pakalpojumiem un risinājumiem. Klientu apkalpošana tagad ir tikai viena klikšķa attālumā, jo lietotājam draudzīga saskarsme ļauj klentam vieglāk sazināties ar mums, atbalsta saņemšanai.

“Neatkarīgi no tā, vai jūs cenšaties uzlabot savu biznesa efektivitāti, izmantojot mūsu pieredzi un zināšanas, vai vēlaties pievienoties mūsu talantīgajai nozares ekspertu komandai, vai arī cenšaties uzzināt vairāk par to, kas slēpjas zem nosaukuma ELME MESSER GAAS, mūsu jaunā tīmekļa vietne padara vieglāku saziņu ar mums, ”sacīja tehnoloģijas departamenta vaditajs Vladimirs Sikerins.