Gases for Life

PAR GASES FOR LIFE


Rūpniecības uzņēmumi izmanto dažādas gāzes – skābekli, slāpekli, argonu, ksenonu, neonu un kriptonu, oglekļa dioksīdu, acetilēnu, ūdeņradi un hēliju, kā arī plašu gāzu maisījumu klāstu. Šīs gāzes tiek ražotas rūpnieciskā mērogā un ir tikpat svarīgas kā ūdens un elektrība daudziem procesiem, ikdienā nepieciešamo produktu ražošanā.

Messer izveidoja mājaslapu www.Gasesforlife.de lai plašākai sabiedrībai parādītu, kā rūpnieciskās gāzes var tikt izmantotas ikdienas dzīvē. Dažreiz tās ir viegli ieraudzīt – piemēram, dzirkstošos burbuļus gāzētajos dzērienos, taču šādas Gases for Life bieži ir apslēptas daudzos produktos, ieskaitot plaša patēriņa preces vai citas lietas, ar kurām mēs katru dienu sastopamies. Salāti, kas iesaiņoti zem aizsargatmosfēras vai ksenona lukturi, ir acīmredzamie piemēri, bet gāzes tiek izmantotas arī citur – arī papīra, saldējuma un drošības spilvenu ražošanā.

Dažādi gāzu pielietojumi un cita interesanta informācija par gāzēm – izmantojama arī apmācībai – atrodama vietnē: www.GasesforLife.de

Par mums