METINĀŠANA & GRIEŠANA


KVALITĀTE, KAS VAR IZTURĒT KARSTUMU

Metināšanas tehnoloģijas ir daudz un dažādas. DIN EN 4063 standartā aprakstītas vairāk nekā 100 dažādas metināšanas metodes. Messer piedāvāto gāzu klāsts un pielietojums ir ļoti daudzveidīgs.

Aizsarggāzes metināšanā parasti tiek izmantotas liesmas procesos, kuros liesmu rada degošās gāzes un gaisa, vai ieteicamāk – skābekļa maisījums. Aizsarggāzes metināšanai ir neaizstājamas arī loka metināšanā, kur procesam nepieciešamā siltumenerģija nāk no loka. Tas pats attiecas uz TIG un MIG metināšanu, kur mūsdienu tirgū dominē gāzu maisījumi. Šie maisījumi satur virkni iespējamo komponentu, tajā skaitā argonu un CO₂, kā arī skābekli, hēliju, ūdeņradi un slāpekli.

Iepriekšminētajiem lietojumiem tagad ir pieejama liela šo standartizēto gāzes maisījumu daudzveidība. Messer piedāvā plašu aizsarggāzu klāstu metināšanai skaidri strukturētā sistēmā, izmantojot standartizētus grupu nosaukumus, kuru pamatā ir apstrādājamie materiāli:

  • Ferroline – aizsarggāzes parastajiem un mazleģētiem tēraudiem
  • Inoxline – aizsarggāzes augsti leģētiem tēraudiem un niķeļa sakausējumiem
  • Aluline – aizsarggāzes alumīnija un krāsaino metālu metināšanai

Kā rūpniecisko gāzu ražotājs mēs nodarbojamies ne tikai ar procesiem, kas saistīti ar rūpniecisko gāzu izmantošanu, bet arī ar procesiem, kas ar to konkurē. ELME MESSER GAAS speciālisti metināšanas aizsarggāzu jautājumos ar prieku palīdzēs jums izvēlēties jūsu procesiem piemērotāko gāzi, iespējamas personīgas konsultācijas un demonstrācijas uz vietas.

Rūpniecības nozares