Sīkdatņu politika

SĪKDATŅU LIETOŠANA

SIA ELME MESSER L ir šīs tīmekļa vietnes pārvaldītājs. Tīmekļa vietne https://elmemesser.lv. izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti un nodrošinātu tās perfektu darbību.

KAS IR SĪKDATNES?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta un saglabāta jūsu datorā vai mobilajā ierīcē vietnes apmeklējuma laikā. Atverot tīmekļa vietni, vietne to saglabā datorā vai mobilajā ierīcē. Katrā nākamajā apmeklējuma laikā sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz sākotnējo vietni vai trešās puses vietni, kas atpazīst attiecīgo sīkdatni un ļauj vietnei atcerēties iestatījumus, ko lietotājs izvēlējies nākamajos apmeklējumos, lai tos nevajadzētu atiestatīt. Papildus informācija par sīkdatnēm, kā arī to pārvaldību vai dzēšanu ir pieejama www.aboutcookies.org.

KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES?

Google Analytics sīkdatnes

Šajā vietnē ir iestatītas sīkdatnes, ko izveidojusi programmatūra “Google Analytics” no “Google Inc”. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas mērķis ir uzlabot tīmekļa vietnes saturu un pielāgot saturu lietotāju vajadzībām. Papildu informācija par “Google Analytics” pakalpojumu sniegšanas noteikumiem ir pieejama http://www.google.com/analytics/terms/us.html.

Google Adwords sīkdatnes

Šajā vietnē tiek izmantots atkārtota mārketinga pakalpojums “Google AdWords”, kas mūsu iepriekšējiem apmeklētājiem rādīs reklāmas trešo pušu vietnēs (ieskaitot Google).

KĀ IZSLĒGT SĪKDATNES?

Lielākajā daļā pārlūkprogrammu jūs varat norādīt, ka nevēlaties saņemt sīkdatnes vispār vai tikai no noteiktas vietnes. Sīkdatņu pieņemšanas iestatījumus var mainīt visos mūsdienu pārlūkos. Šie iestatījumi parasti ir pieejami pārlūkprogrammas opciju vai preferenču izvēlnē.